Ostatnia aktualizacja: 10:00 15.08.2013
UWAGA - ranking szkół aktualizowany jest co 30 minut, następna aktualizacja: 10:30 15.08.2013

1.ZS Nr 3 , Międzyrzecka 70 - Łuków | 21-400pkt: 48583
2.I Liceum Ogólnokształcące, Piłsudskiego 14 - Chrzanów | 32-500 Chrzanówpkt: 42717
3.Zespół Szkół Technicznyuch i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Św. Ducha 1 - Jarosław | 37-500pkt: 38444
4.Technikum Nr 2 w Trzebini, Gwarków 3 - Trzebinia | 32-541 Trzebiniapkt: 34819
5.Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Tadeusza Kościuszki w Turku, Tadeusza Kościuszki 4 - Turek | 62-700, Turekpkt: 29137
6.Zespół Szkół Nr1, M. Skłodowskiej-Curie 49 - Piekary Ślaskie | 41-949pkt: 26557
7.Szkoła Testowa 2, Testowa 11 - Szczecin | 70-000pkt: 25521
8.ZSO nr 1 - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza, Kasprowicza 11 - Racibórz | 47-400pkt: 23825
9.Zespół Szkół nr 5 i. Karola Brzostowskiego, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 5 - Ełk | 19-300pkt: 22141
10.Powiatowy Zespół Szkół nr 1 , Sikorskiego1 - Kościerzyna | 83-400 Kościerzynapkt: 17110
11.Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, al. T. Kościuszki 10 - Łuków | 21-400pkt: 15729
12.Technikum Komunikacyjne nr 25, Ułanów 3 - Kraków | 31-450 Krakówpkt: 15684
13.II Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 2, Nowodworska 13 - Bydgoszcz | 85-120 Bydgoszczpkt: 15683
14.Zespół Szkół Zawodowych nr1, Piłsudskiego 36 - Biała Podlaska | 21-500 Biała Podlaskapkt: 15616
15.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowopkt: 15560
16.Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego , Harcerska 12 - Jastrzębie-Zdrój | 44-335 Jastrzębie-Zdrójpkt: 15126
17.Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ignacego Lisa 2 - Dębica | 39-200pkt: 13965
18.Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich, os. Mielżyńskiego 5a - Swarzędz | 62-020pkt: 12842
19.Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, K. Jagiellończyka 3 - Mielec | 39-300pkt: 12273
20. I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki, ul. Żwirki i Wigury 25 - Mikołów | 43-190 Mikołówpkt: 11928
21.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie, Rzeszowska 10 - Krosno | 38-404 Krosnopkt: 11792
22.Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego, ul. Św. Trójcy 37 - Bydgoszcz | 85-224 Bydgoszczpkt: 11448
23.I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ, PIŁSUDSKIEGO 44 - DĄBROWA TARNOWSKA | 33-200pkt: 11116
24.XII Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida, os. Kolorowe 29 a - Kraków | 31-941pkt: 11053
25.Zespół Szkół w Sokółce, Mickiewicza 11 - Sokółka | 16-100, Sokółkapkt: 10799
26.XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi, Anstadta 7 - Łódź | 91-409, Łódźpkt: 10445
27.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Profilowanych, Poniatowskiego 7 - Wolsztyn | 64-200pkt: 10009
28.Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, Świecka 89a - Tuchola | 89-500 Tucholapkt: 9675
29.Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, ul. Budowlana 4 - Mińsk Mazowiecki | 05-300 Mińsk Mazowieckipkt: 9630
30.Centrum Edukacji , 1 Maja 12 - Zabrze | 41-800 Zabrzepkt: 9150
31.Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich, ul. Skarbowa 2 - Kędzierzyn-Koźle | 47-200pkt: 9078
32.I LO im Antoniego Osuchowskiego, Plac Słowackiego 2 - Cieszyn | 43-400 Cieszyn pkt: 8654
33.Zespół Szkół w SIemiatyczach, Kościuszki 43 - Siemiatycze | 17-300pkt: 8126
34.Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych, Zemborzycka 82 - Lublin | 20-445, Lublinpkt: 8059
35.Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego, 1000 lecia Państwa Polskiego 14 - Białystok | 15-111pkt: 7580
36.Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze, Piłsudskiego 27 - Jelenia Góra | 58-506pkt: 7523
37.Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Powstańców Śl. 3 - Strzelce Opolskie | 47-100pkt: 7281
38.Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, Gajowa 98 - Bydgoszcz | 85-717, Bydgoszczpkt: 7261
39.I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Carolinum, Sobieskiego 2 - Nysa | 48-300 Nysapkt: 7201
40.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. TOW "Gryf Pomorski", ul. Kościerska 11 - Chojnice | 89-604 Chojnicepkt: 7085
41.Techniczne Zakłady Naukowe - Technikum Nr 5, Jasnogórska 84/90 - Częstochowa | 42-200 Częstochowapkt: 6894
42.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, ul. Tysiąclecia 15 - Mońki | 19-100pkt: 6783
43.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, Chodzieska 29 - Czarnków | 64-700 Czarnkówpkt: 6598
44.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, Aleja Wojska Polskiego 502 - Malbork | 82-200 Malborkpkt: 6228
45.IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida , Zwierzyniecka 9a - Białystok | 15-312 pkt: 6117
46.Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej, 3 Maja 40/42 - MIĘDZYRZEC PODLASKI | 21-560pkt: 6087
47.Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5, Przykoszarowa 22 - Łomża | 18-400pkt: 5896
48.I Liceum Ogólnokształcące, ul. Jagiellońska 8 - Myślenice | 32-400 Myślenicepkt: 5720
49.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, Chopina 10 - Lubsko | 68-300 Lubskopkt: 5712
50.VIII Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Medycznych, ul. Swarzewska 10 - Bydgoszcz | 85-731pkt: 5437
51.Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. Janusza Groszkowskiego, Narutowicza 12 - Radomsko | 97-500pkt: 5219
52.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie, Bolesława Prusa 10 - Węgorzewo | 11-600pkt: 5185
53.II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja, 1 maja 66/74 - Lubartów | 21-100pkt: 5107
54.Technikum Łaczności im. Janusza Groszkowskiego, Al. Stanów Zjednoczonych 24 - Warszawa | 03-964pkt: 5062
55.Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza, Mickiewicza 14 - Ropczyce | 39-100 Ropczycepkt: 4804
56.II Liceum Ogólnokształcące im. A. F. Modrzewskiego, Mikołowska 19 - Rybnik | 44-200pkt: 4727
57.Pałac Młodzieży w Koszalinie, Bogusława II 2 - Koszalin | 75-057pkt: 4676
58.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Helu, Kolejowa 7 - Puck | 84-100 Puckpkt: 4643
59.Zespół Szkół Politechnicznych, Wojska Polskiego 1 - Września | 62-300, Wrześniapkt: 4449
60.Zespół Szkół Zawodowych, 1-go Maja1A - Brzeg Dolny | 56-120pkt: 4327
61.Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych, ul. Partyzantów 1/5 - Zakopane | 34-500 Zakopanepkt: 4016
62.Powiatowy Zespół nr 8 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Chełmku, ul.Krakowska 18 - Chełmek | 32-660 Chełmekpkt: 3968
63.Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga, ul. Tysiąclecia 3 - Dęblin | 08-530 Dęblinpkt: 3922
64.Liceum Ogólnokształcące, Mickiewicza 9 - Kalwaria Zebrzydowska | 34-130 Kalwaria Zebrzydowskapkt: 3874
65.I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Piramowicza 36 - Kedzierzyn - Koźle | 47-200 Kedzierzyn - Koźlepkt: 3841
66.V Liceum Ogólnokształcące, Miodowa 5 - Białystok | 15-641pkt: 3807
67.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 im. E.Abramowskiego w Katowicach, Harcerzy Września 1939 R. Nr 2 - Katowice | 40-659 Katowice-Piotrowicepkt: 3801
68.Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi, Osiedle Północ, 37 - Nowy Tomyśl | 64 - 300, Nowy Tomyślpkt: 3705
69.Liceum Ogólnokształcące, ul. Ogrodowa 3 - Krzeszowice | 32-065 Krzeszowicepkt: 3653
70.Zespół Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej, Krańcowa 7 - Ostrzeszów | 63-500pkt: 3626
71.I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, ul. Marii Konopnickiej 13 - Łęczyca | 99-100 Łęczycapkt: 3519
72.VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Głogowska 92 - Poznań | 60-262pkt: 3502
73.IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Plac Zillingera 1 - Sosnowiec | 41-206pkt: 3439
74.I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois, Komisji Edukacji Narodowej 1 - Koszalin | 75-070pkt: 3406
75.Zespół Szkół Energetycznych, ul. Loretańska 16 - Kraków | 31-114 Krakówpkt: 3261
76.Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, Kopernika 8a - Iława | 14-200 Iławapkt: 3227
77.Zespół Szkół Technicznych, Janka Bytnara 2 - Kolbuszowa | 36-100 Kolbuszowapkt: 3206
78.III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim, Armii Krajowej 17 - Piotrków Tryb. | 97-300 Piotrków Tryb.pkt: 3196
79.I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, Partyzantów 8 - Radzyń Podlaski | 21-300pkt: 3184
80.Zespół Szkół nr 2 w Tychach, Technikum, Elfów 9 - Tychy | 43-100pkt: 3163
81.Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych, ul. ks.płk.J. Szymały 3 - Lubliniec | 42-700pkt: 3157
82.Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie, Chopina 6 - Lubartów | 21-100pkt: 3115
83.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Przemysłowa 23 - Biłgoraj | 23-400 Biłgorajpkt: 3055
84.Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury, Brzeska 71 - Biała Podlaska | 21-500 Biała Podlaskapkt: 3013
85.Technikum nr 1 im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie, Kraszewskiego 11 - Cieszyn | 43-400pkt: 2987
86.Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych, Kilińskiego 4 - Leszno | 64-100pkt: 2967
87.Zespół Szkół Ekonomicznych, Sobieskiego 6 - Starogard Gdański | 83-200 Starogard Gdańskipkt: 2952
88.Zespół Szkół Zawodowych, , ul. Mrongowiusza 65 - Mrągowo | 11-700, Mrągowopkt: 2908
89.Zespół Szkół, ul. Spółdzielców 1 - Sucha Beskidzka | 34-200 Sucha Beskidzkapkt: 2813
90.Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego, Długa 6 - Lublin | 20-346pkt: 2805
91.I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Słowackiego 2 - Żywiec | 34-300pkt: 2797
92.Zespół Szkół Agrotechnicznych, ul. Szczecińska 36 - Słupsk | 76-200 Słupskpkt: 2784
93.I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu, Jędrusiów 1 - Mielec | 39-300 Mielecpkt: 2712
94.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli, Polna 15 - Stalowa Wola | 37-464 Stalowa Wolapkt: 2675
95.Zespół Szkół Nr 3 im. Macieja Rataja , Hallera 5 - Tomaszów Lubelski | 22-600 Tomaszów Lubelskipkt: 2604
96.Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki, ul. Trzebnicka 4 - Milicz | 56-300, Miliczpkt: 2572
97.ZS1 im.J.Bema w Ciechanowie, Powstańców Warszawskich 24 - Ciechanów | 06-400 Ciechanówpkt: 2550
98.Zespół Szkół Ekologicznych, Chylońska 237 - Gdynia | 81-007pkt: 2476
99.Liceum Ogólnokształcące w Bogatyni im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. II Armii Wojska Polskiego 5 - Bogatynia | 59-920, Bogatynia pkt: 2461
100.Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości, Szkolna 8 - Kłodzko | 57-300 Kłodzkopkt: 2417
101.Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, Jagiellońska 13 - Sosnowiec | 41-200pkt: 2377
102.Zespół Szkół w Tyczynie, Grunwaldzka 25 - Tyczyn | 36-020pkt: 2369
103.Zespół Szkół Technicznych , Sejneńska 33 - Suwałki | 16-400pkt: 2258
104.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy, Rzeszowska 78 - Dębica | 39-200pkt: 2157
105.III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego przy AZSO nr 2 w Chorzowie, Farna 5-7 - Chorzów | 41-506pkt: 2143
106.Zespół Szkół Technicznych, ul. Rybnicka 44 - Mikołów | 43-190 Mikołówpkt: 2138
107.Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego, ul. Kilińskiego 24 - Mielec | 39-300 Mielecpkt: 2136
108.XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej , os. Teatralne 33 - Kraków | 31-948pkt: 2111
Zespół szkół nr 2, os. Zachód B15a - Stargard Szczeciński | 73-110pkt: 2111
110.Zespół Szkół Łączności, Technikum nr 4, Podwale Staromiejskie 51/52 - Gdańsk | 80-845pkt: 2096
111.Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego, Bielska 100 - Tychy | 43-100, Tychypkt: 2090
112.Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2, os. Szkolne 26 - Kraków | 31-977 Krakówpkt: 2058
113.Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych tel. 022 839-12-23, Gen. Zajączka 7 - Warszawa, Żoliborz | 01-518 Warszawapkt: 2057
114.Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych, ul. Sambora 48 - Gdynia | 81-201 GDYNIApkt: 2056
115.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. G.Morcinka, ul. Jankowskiego 22 - Ruda Śląska | 41-710 Ruda Śląskapkt: 1934
116.Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica, Kościuszki 5 - Rybnik | 44-200, Rybnikpkt: 1930
117.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza, ul. Władysława Łokietka 2 - Lubań | 59-800 Lubańpkt: 1899
118.Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu, ul. Rataja 29 - Zawiercie | 42-400pkt: 1870
119.Zespół Szkół Zawodowych, Jaćwieska 14 - Gołdap | 19-500 Gołdappkt: 1838
120.Zespół Szkół, 3 Maja 42 - Czerwionka-Leszczyny | 44-230 Czerwionka-Leszczynypkt: 1795
121.Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie, 1-go Maja 20 - Orneta | 11-130 Ornetapkt: 1771
122.Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 , ul. Marii Skłodowskiej-Curie 13 - Kluczbork | 46-200 Kluczborkpkt: 1752
123.Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie, ul. Rynek 13 - Muszyna | 33-370 Muszynapkt: 1749
124.Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta, Kolejarzy, 16 - Małaszewicze | 21-540pkt: 1740
125.II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu, ul. Żeromskiego 28 - Mielec | 39-300 Mielecpkt: 1731
126.II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej, Daszyńskiego 2 - Zawiercie | 42-400 Zawierciepkt: 1693
127.Technikum nr 6, Modrzewskiego 5 - Bytom | 41-907pkt: 1668
128.Zespół Szkół Nr 3 im. J.H.Małeckich, Koszykowa 1 - Ełk | 19-300pkt: 1646
129.Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej, Kutnowska 30 - Płock | 09-402pkt: 1642
130.III Liceum Ogólnokształcące, Kazimierza Wielkiego 5 - Pszczyna | 43-200pkt: 1606
131.Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego w Oświęcimiu, St. Leszczyńskeij 8 - Oświęcim | 32-600pkt: 1602
132.Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach, Mickiewicza 13 - Ropczyce | 39-100pkt: 1582
133.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica, Wrocławska 17 - Ząbkowice Śląskie | 57-200pkt: 1573
134.Licemum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny , ul. Garbary 24 - Poznań | 61 - 867 Poznańpkt: 1566
135.Zespół szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych w Lesznie, ul. Kilińskiego 4 - Leszno | 64-100, Lesznopkt: 1561
136.Zespół Szkół im.gen. Józefa Kustronia, Kościuszki 161 - Lubaczów | 37-600pkt: 1552
137.Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika , Przełajowa 4 - Poznań | 61-622 Poznańpkt: 1536
138.Zespół Szkół Zawodowych, Maszewska 6 - Goleniów | 72-100, Goleniówpkt: 1511
139.VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Słowicza 5 - Lublin | 20-336 Lublinpkt: 1460
140.IV Liceum Ogólnokształcące, Warszawska 1/5 - Toruń | 87-100pkt: 1455
141.Kolegium Miejskie CKU, Raduńska 21 - Gdynia | 81-006pkt: 1452
142.Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika, Żwirki i Wigury 27 a - Kęty | 32-650 Kętypkt: 1409
143.Zespół Szkół Ekonomicznych, Długa 5 - Zielona Góra | 65-401pkt: 1379
144.Zespół Szkół Zawodowych "Sztygarka", Legionów Polskich 69 - Dąbrowa Górnicza | 41-300pkt: 1348
145.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Siedlcach, Konarskiego 11 - Siedlce | 08-110, Siedlcepkt: 1344
146.V Liceum Ogólnokształcące, ul. Studencka 12 - Kraków | 31-116 Krakówpkt: 1342
147.Zespół Szkół Agrobiznesu, Parkowa 2 - Człuchów | 77-300 Człuchówpkt: 1317
148.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie, ul. Gdyńska 5 - Żukowo | 83-330, Żukowopkt: 1297
149.Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, Podwale 11 - Lublin | 20-117 Lublinpkt: 1290
150.Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego, Al.Racławickie 7 - Lublin | 20-059 Lublinpkt: 1288
151.Liceum Ogólnkształcące w Miedzyrzecu Polaskim, lubelska 57/59 - Międzyrzec Podlaski | 21-560 Międzyrzec Podlaskipkt: 1261
152.CXXII LO im. I. Domeyki, L. Staffa 3/5 - Warszawa | 01-891 Warszawapkt: 1226
153.Zespół Szkół Łączności, Monte Cassino 31 - Kraków | 30-324 Krakówpkt: 1177
154.Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56, Śniadeckich 54/58 - Poznań | 60-774 Poznańpkt: 1174
155.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Inwalidów Wojennych 16 - Jaworzno | 43-600, Jaworznopkt: 1146
156.XII Liceum Ogólnokształące Akademickie, Bałtycka 4 - Olsztyn | 10-136pkt: 1141
157.1 Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Mickiewicza 3 - Łańcut | 37 - 100 Łańcutpkt: 1137
158.II Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, 1 Maja 7 - Brzeg | 49-300 Brzegpkt: 1129
159.Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki, Leśna 1a - Włocławek | 87-800pkt: 1088
160.Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej, Jana Pawła II 8 - Kolbuszowa | 36-100pkt: 1087
161.Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, Skalników 6 - Polkowice | 59-101 Polkowicepkt: 1072
162.Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu, Warszawska 1 - Mielec | 39-300 Mielecpkt: 1053
163.Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile, Sikorskiego 18A - Piła | 64-920pkt: 1024
164.IV Liceum Ogólnokształcące, Krzemionki 11 - Kraków | 30-525pkt: 973
165.Liceum Ogólnokształcące im. ONZ, Kościuszki 41/43 - Biłgoraj | 23-400, Biłgorajpkt: 967
166.IV Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego, Plac gen.Sikorskiego 1 - Bytom | 41-902 Bytompkt: 965
167.Zespół Szkół nr 3, Nowy Rynek 20 - Rypin | 87-500 Rypinpkt: 959
168.I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. 3 Maja 4 - Jarosław | 37-500pkt: 954
169.Liceum im. KEN w Gogolinie, Szkolna 27 - Gogolin | 47-320 Gogolinpkt: 916
170.Zepół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, Wojska Polskiego 12 - Kętrzyn | 11-400pkt: 914
171.V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Struga, ul. Górnych Wałów 29 - Gliwice | 44-100pkt: 908
172.I Liceum Ogólnokształcące, ks. A. Czaplińskiego 1 - Bochnia | 32-700, Bochniapkt: 899
173.Zespół Szkół RCKU im.E.Godlewskiego, ul. Rodziewiczówny 1 - Nysa | 48-385 Nysapkt: 888
174.Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie, ul. Tadeusza Kościuszki 22-24 - Sopot | 81-704 Sopotpkt: 880
175.Techniczne Zakłady Naukowe Technikum nr 2, ul.Łańcuckiego 10 - Dąbrowa Górnicza | 41-300pkt: 862
176.Zespół Szkół Technicznych, Okrzei 3 - Lipno | 87-600 Lipnopkt: 817
177.I Liceum Ogólnokształcące, Plac na Groblach 9 - Kraków | 31-101 Krakówpkt: 808
178.Zespół Szkół Technicznych, Królowej Jadwigi 12 - Dąbrowa Górnicza | 41-300pkt: 807
179.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Franciszkańska 1 - Jarocin | 63-200pkt: 790
180.Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego, Cieplicka 34 - Jelenia Góra | 58-560pkt: 780
181.Liceum w Salezjańskim Zespole Szkół, Śniadeckiego 1 - Tarnowskie Góry | 42-604pkt: 754
182.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej, Kopernika 31 - Lubań | 59-800 Lubańpkt: 721
183.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. Konarskiego 11 - Siedlce | 08 -110pkt: 714
184.Zespół Szkół nr 1, Windakiewicza 23 - Bochnia | 32-700, Bochniapkt: 696
185.Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43 - Mińsk Mazowiecki | 05-300pkt: 694
186.VIII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego, Grzegórzecka 24 - Kraków | 31-531 Krakówpkt: 686
187.Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej, Mickiewicza 39 - Maków Mazowiecki | 06-200 Maków Mazowieckipkt: 684
188.Zespół Szkół Rolniczych , ul. Pułaskiego 3 - Namysłów | 46-100 Namysłów pkt: 683
189.X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Wróblewskiego 8 - Kraków | 31-148 Krakówpkt: 671
190.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych , Szymanowskiego 5 - Słupsk | 76-200 Słupskpkt: 668
191.Zespół Szkół Techniczno-Humanistycznych, Knosały 113 - Radzionków | 41-922pkt: 658
192.Zespół Szkół Zawodowych, ul. Kazimierza Wielkiego 11 - Biecz | 38-340 Bieczpkt: 653
193.Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Przemysłowa 1 - Jarocin | 63-200 Jarocinpkt: 640
194.Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych , Słowackiego 24 - Bielsko-Biała | 43-300pkt: 638
195.Zespół Szkół nr 2, ul. Zegadłowicza 36 - Wadowice | 34-100 Wadowicepkt: 636
196.I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego, Konopnickiej 16 - Zambrów | 18-300 Zambrówpkt: 635
197.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, Szczenińska 60 - Słupsk | 76-200 Słupskpkt: 627
198.I Liceum Ogólnokształcące, Wolności 323 - Zabrze | 41-800pkt: 612
199.Liceum Ogólnokształcące nr 8 im. Adama Mickiewicza, u. Głogowska 92 - Poznań | 60-262 pkt: 606
200.Zespoł Szkół nr 3 , ul. Wyścigowa 31 - Lublin | 20-425 Lublin pkt: 601
201.Zespół Szkół w Chróścinie, Niemodlińska 39 - Chróścina | 46-073 Chróścinapkt: 589
202.Technikum Informatyczne, Aleja Wojska Polskiego 31 - Zambrów | 18-300 Zambrówepkt: 587
203.ZSIJP - Technikum nr 1 , Szpitalna 25 - Knurów | 44-194pkt: 586
Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Zespole Szkół nr 2 w Opatowie, Sempołowskiej 1 - Opatów | 27-500 Opatówpkt: 586
205.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących MERITUM, Katowicka 1 - Siemianowice Śląskie | 41-100, Siemianowice Śląskiepkt: 578
206.Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki, Pułaskiego 3 - Namysłów | 46-100 Namysłówpkt: 577
207.I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum, Długosza 7 - Sandomierz | 27-600, Sandomierzpkt: 574
208.IX Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkoł im.Cypriana Kamila Norwida, Jasnogórska 8 - Częstochowa | 42-202pkt: 571
209.I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza, Długosz 5 - Nowy Sącz | 33-325, Nowy Sączpkt: 562
210.I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej, Opolska 28 - Tarnowskie Góry | 42-600pkt: 548
211.Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych, Plac Jana III Sobieskiego - Bytom | 41-902pkt: 545
212.Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu, ul. Limanowskiego 4 - Nowy Sącz | 33-300, Nowy Sączpkt: 541
213.Zespół Szkół, ul. Kolejowa 30 - Bukowno | 32-332 Bukownopkt: 530
214.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 , u. B.Prusa 3 - Dąbrowa Górnicza | 41-303 Dąbrowa Górniczapkt: 528
215.XII Liceum Ogólnokształcące, Kolorowe 29 - Kraków | 12-12pkt: 526
216.Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu, ul. Świętego Józefa 26 - Toruń | 87-100 pkt: 523
217.Zespół Szkół Budowlano Informatycznych, Rybnicka 5 - Żory | 44-240pkt: 510
218.Zespół Szkół Rolniczych, Kościuszki 76 - Prudnik | 48-200 Prudnikpkt: 504
219.Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach, ul. 1-go Maja 4 - Starachowice | 27-200pkt: 492
220.Zespół Szkół Budowlanych, Botaniczna 50 - Zielona Góra | 65-392 Zielona Górapkt: 488
221.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH i OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, SUBISŁAWA 22 - GDAŃSK | 80-354pkt: 480
222.Zespół Szkół Drzewnych w Lesku , ul. Piłsudskiego 29 - Lesko | 38-600 Leskopkt: 477
223.Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, Partyzantów 4 - Zgorzelec | 59-900pkt: 475
224.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Piszu, Sikorskiego 15 - Pisz | 12-200pkt: 469
225.Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Mechanicznych, Zamkowa 1 - Racibórz | 47-400pkt: 464
226.Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych, ul. Wojska Polskiego 84 - Grajewo | 19-203, Grajewopkt: 458
227.CXXII Liceum Ogólnokształcące, ul. L. Staffa 3/5 - Warszawa | 01-891, Warszawa - Bielanypkt: 451
228.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego "Morro", Szosowa 2 - Barlinek | 74-320pkt: 442
229.II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego, Chełmońskiego 7 - Koszalin | 75-631, Koszalinpkt: 439
230.Publiczne Liceum w Zespole Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, Kościuszki 11 - Chorzów | 41-500pkt: 435
231.Zespół Szkół Nr 3 im. prof. Oskara Langego, Gen. J. Sowinskiego 1 - Szczecin | 70-236pkt: 433
232.Zespół Szkół nr 7, ul. Browarowa 1a - Tychy | 43-100pkt: 423
233.Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej, Sienkiewicza 7 - Czarna Białostocka | 16-020 Czarna Białostockapkt: 418
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Malborku, Al. Wojska Polskiego 493 - Malbork | 82-200 Malborkpkt: 418
235.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 XV LO , Al. Dygasińskiego 15 - Kraków | 30-820pkt: 402
236.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II, Zdunowska 81 - Krotoszyn | 63-700 Krotoszynpkt: 397
237.Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Szkolna 11 - Staszów | 28-200pkt: 396
238.VIII Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Olsztynie, Turowskiego 3 - Olsztyn | 10-900pkt: 391
239.Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu, Jagiellończyka 3 - Mielec | 39-300pkt: 390
240.Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Wierzbickiego 3a - Lidzbark Warmiński | 11-100 Lidzbark Warmińskipkt: 388
241.Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach, Korfantego 38 - Gilowice | 43-227, Miedźnapkt: 383
242.Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża , Tadeusza Kościuszki 22 - Sopot | 81-704 Sopotpkt: 381
Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Okrzei 20 - Gliwice | 44-100 Gliwicepkt: 381
244.Technikum Nr 2, Piłsudskiego 44 - Dąbrowa Tarnowska | 33-200pkt: 376
245.zespól szkół samochodowych im.Tadeusza Kościuszki, Leśna 1a - Włocławek | 87-800pkt: 375
246.Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Kingi w Podegrodziu, Podegrodzie 170 - Podegrodzie | 33-386 Podegrodziepkt: 372
247.Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Sztumie, Kasprowicza 3 - Sztum | 82-400pkt: 371
248.I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Gimnazjalna 24 - Piekary Śląskie | 41-940pkt: 350
249.Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Podgórna 5 - Prudnik | 48-200, Prudnikpkt: 347
250.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. 3-go Maja 18e - Oława | 55-200 Oławapkt: 346
251.Zespół Szkół Technicznych "Mechanik", Obrońców Pokoju 10 - Jelenia Góra | 58-500pkt: 342
252.Zespół Szkół Budowlanych, Tetmajera 65 - Gdynia | 81-421pkt: 336
253.Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich , ul. Budowlanych 156 - Tychy | 43-100pkt: 330
254.I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brukowa 2 - Białystok | 15-950pkt: 327
255.II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie , Plac Wolności 7b - Cieszyn | 43-400pkt: 306
256.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Sienkiewicza 23 - Tarnowskie Góry | 42-600pkt: 304
257.Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja, Sławięcicka 79 - Kędzierzyn-Koźle | 47-230pkt: 299
258.centrum kształcenia ustawicznego im.bochatererów wybrzeźa w sopocie, kościuszki22-24 - sopot | 81-704pkt: 297
259.I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A. J. Czartoryskiego , Partyzantów 16 - Puławy | 24-100 Puławypkt: 296
260.Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, os. Piastów 34 - Kraków | 31-624 Krakówpkt: 295
261.Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe, Sokolska 26 - Katowice | 40-086pkt: 293
262.Technikum nr 4 - Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu, Zamkowa 4 - Żywiec | 34-300pkt: 290
263.Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, Gronowo 128 - Gronowo | 87-162 Lubiczpkt: 286
264.Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, Kaczki Średnie 62 - Turek | 62-700pkt: 275
Zespół Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej, Ak. Umiejętności 1 - Bielsko-Biała | 43-300pkt: 275
266.II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta, Kilińskiego 62 - Częstochowa | 42-200pkt: 265
267.Technikum nr2, 11-go Listopada 3 - Będzin | 42-500pkt: 263
268.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rydułtowach, Skalna 1 - Rydułtowy | 44-280 Rydułtowypkt: 262
Zespół Szkół Spożywczych nr 5 im. Bronisława Hagera, Franciszkańska 13 - Zabrze | 41-819 Zabrzepkt: 262
270.II Liceum Ogólnokształcące, Pokoju 4 - Mikołów | 43-190pkt: 261
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr.4 im.Piotra Latoski, Tołstoja 13 - Ruda Śląska | 41-709pkt: 261
272.Zespół Szkół w Dołhobyczowie, ul. Parkowa 2 - Dołhobyczów | 22-540 Dołhobyczówpkt: 260
273.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, KOCHANOWSKIEGO 18 - JELENIA GÓRA | 58-500pkt: 254
274.VI Liceum Ogólnokształcące im. Adam Mickiewicza, ul. Wąska 7 - Kraków | 31-057pkt: 253
275.Zespół Szkół Ekonomicznych, Jana Pawła II 28 - Brzeg | 49-300 Brzegpkt: 251
XXX Liceum Ogólnokształcące im. św. Brata Alberta-Adama Chmielowskiego, os. Dywizjonu 303 66 - Kraków | 31-875pkt: 251
277.Zespół Szkół Zawodowych nr1, Powstańców Śląskich - Strzelce Opolskie | 47-100 Strzelce Opolskiepkt: 243
278.Zespół Szkół Informatycznych i Mechatronicznych, Dworskiego 100 - Przemyśl | 37-700 Przemyślpkt: 240
279.Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących, Kraszewskiego 3 - Jarosław | 37-500 Jarosławpkt: 236
280.II Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu, Szkolna 5 - Kalisz | 62-800pkt: 235
281.ZSO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi , Pocztowa 8a - Tuchola | 89-500 Tucholapkt: 226
282.III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, ul. Kazimierza Wielkiego 1 - Wołomin | 05-200 Wołominpkt: 222
283.Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie, Kościuszki 26 - Lubaczów | 37 - 600pkt: 220
284.Zespół Szkół Elektronicznych, Karłowicza 20 - Bydgoszcz | 85-092 Bydgoszczpkt: 218
285.II LO im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej , ul. Jutrzenki 13 - Bielsko-Biała | 43-300pkt: 217
286.II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Jałowcowa 10 - Tomaszów Mazowiecki | 97-200pkt: 216
287.Powiatowy Zespół Szkółw Lędzinach, Pokoju 4 - Lędziny | 43-143 Lędzinypkt: 209
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu, Licealna 17 - Bieruń | 43-150pkt: 209
289.Zespół Szkół zawodowych nr1, Słowiańska 18 - Brzeg | 49-300, Brzegpkt: 204
Liceum Ogólnokształcące w Bartoszycach im. Stefana Żeromskiego, ul. Boh. Monte Cassino 9 - Bartoszyce | 11-200pkt: 204
291.Zespół Szkół Nr 1, Górnicza 12 - Olkusz | 32-300 Olkuszpkt: 202
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Połczyńska 7 - Drawsko Pomorskie | 78-500pkt: 202
293.Augustowskie Centrum Edukacyjne, al. Kardynała Wyszyńskiego 3 - Augustów | 16-300 Augustówpkt: 198
294.Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku, ul. Kościuszki 23 - Rybnik | 44-200pkt: 197
Liceum Ogólnokształconce w Rybczewice, 121 - Rybczewice Drugie | 21-065 Rybczewicepkt: 197
296.Zespół Szkół Nr 1 im. Noblistów Polskich, Lipiańska 2 - Pyrzyce | 74-200pkt: 194
297.TECHNIKUM TRANSPORTOWE, Al. Zwycięstwa 194 - Gdynia | 81-540pkt: 185
298.Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37 A - Olsztyn | 10-144, Olsztynpkt: 184
299.Technikum nr 1, Szpitalna 25 - Knurów | 44-194pkt: 181
300.Zespół Szkół nr 5, Ogrodowa 2a - Wałbrzych | 58-306 Wałbrzychpkt: 178
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu im. Mikołaja Kopernika, Przełajowa 4 - Poznań | 61-622pkt: 178
302.Szkoła Testowa, Testowa 11 - Szczecin | 70-000pkt: 173
303.Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach, Długosza 23 - Żary | 68-200, Żarypkt: 171
304.zst rybnik, ul. koszciuszki 5 - rybnik | 44-200pkt: 170
305.Zespół Szkół Zawodowych w Piszu, Gizewiusza 3 - Pisz | 12-200, Piszpkt: 169
306.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych nr. 3, Broniewskiego 16 - Piotrków Trybunalski | 97-300pkt: 167
307.Zespół szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Komisji Edukacji Narodowej 3 - Żywiec | 34-300pkt: 166
308.Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych, Czarnowska 22 - Kielce | 25-504pkt: 164
309.Liceum Ogólnokształcące nr XIII, ul. Gawędy 5 - Bydgoszcz | 85-792, Bydgoszczpkt: 163
Zespół Szkół w Niećkowie, Niećkowo 63 - Niećkowo | 19-230 Szczuczynpkt: 163
311.ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie, Modrzewskiego 24 - Włodawa | 22-200pkt: 161
312.II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater , Narutowicza 39 - Biała Podlaska | 21-500pkt: 160
Wyższa Szkoła Menedżerska, Kawęczyńska 36 - Warszawa | 03-772pkt: 160
Zespół Szkół im. R. Traugutta , Traugutta 1 - Lipno | 87-600pkt: 160
315.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Politechniki 38 - Łódź | 93-590pkt: 159
316.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica , Wojscka Polskiego 1 - Parczew | 21-200 Parczewpkt: 158
317.Zespół Szkół im. dra Wł. Biegańskiego w Częstochowie, Dąbrowskiego 75 - Częstochowa | 42-218pkt: 157
318.XII Liceum Ogólnokształcące Akademickie, Bałtycka 4 - Olsztyn | 10-136 Olsztynpkt: 155
Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie, Wojska Polskiego 84 - Grajewo | 19-203 Grajewopkt: 155
320.II Liceum Ogólnokształcące im. K.I. Gałczyńskiego, Małłków 3 - Olsztyn | 10-113 Olsztynpkt: 154
321.Zespół Szkół Nr im. E. Kwiatkowskiego, Kwiatkowskiego 18 - Myszków | 42-300 Myszkówpkt: 153
322. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA, Windakiewicza 23 - Bochnia | 32-700 Bochniapkt: 149
323.Zepół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 , Stefana Batorego 37 - Chorzów | 41-506 Chorzówpkt: 148
324.III LO im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie, Kraszewskiego 11 - Cieszyn | 43-400pkt: 146
325.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiegp, Wojska Polskiego 3 - Ziębice | 57-220 Ziębicepkt: 142
326.I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego, Traugutta 1 - Giżycko | 11-500 Giżyckopkt: 131
327.Zespół Szkół Zawodowych im mjra Henryka Sucharskiego, Wojska Polskiego 50 - Złotoryja | 59-500 Złotoryjapkt: 128
Zespół Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta, ul. Długa 130 - Czartajew | 17-300 Siemiatyczepkt: 128
329.Prywatne LIceum Ogóllnokształcące im. I. J. PAderewskiego, ul. Symfonicza 1 - Lublin | 20-853pkt: 126
Zespół Szkół Ekonomicznych , Księżnej Agnieszki 2 - Świdnica | 58-100pkt: 126
331.Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów, Hallera 5 - Kwidzyn | 82-500, Kwidzynpkt: 125
332.ZSO Nr 1 I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. Emilii Gierczak, Wojska Polskiego 8 - Nowogard | 72-200 Nowogardpkt: 123
333.Zespół Szkół im. Stanisłąwa Staszica, Koszarowa 7 - Staszów | 28-200pkt: 121
334.III Liceum Ogólnokształcące, ul. Brodzińskiego - Tarnów | 33-100 Tarnówpkt: 113
335.Zespół Szkół nr 3, Bankowa 13 - Wałcz | 78-600 Wałczpkt: 112
336.Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Rycerska 2 - Elbląg | 82-300 Elblągpkt: 108
XI Liceum Ogólnokształcące, os. Teatralne 33 - Nowa Huta | 31-948 Krakówpkt: 108
338.II Liceum Ogólnokształcące, Garncarska 1 - Dzierżoniów | 58-200pkt: 105
339.POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2, ul. Szymanowskiego 12 - Pszczyna | 43-200pkt: 103
340.Zespół Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie, Wojewodzin 52 - Wojewodzin | 19-200 Grajewopkt: 99
341.Zespół Szkół Ekonomiczno - Turystycznych, ul. Piłsudskiego 27. - Jelenia Góra | 58-500 Jelenia Górapkt: 96
342.II LO im. Stefana Żeromskiego, Górnicza 17 - Dąbrowa Górnicza | 41-300pkt: 95
343.Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna, Studencka 19 - Łomża | 18-402, Łomżapkt: 93
344.ZS Nr 3 , ul.Słowiańska 6 - Dzierżoniów | 58-200 Dzierżoniówpkt: 87
345.Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Medycznych, ul. Grunwaldzka 48 - Lubliniec | 42-700 Lubliniecpkt: 86
346.Zespół Szkół Nr 1, Mickiewicza 8 - Dzierżoniów | 58-200pkt: 85
347.1 Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej - Goszczynno | 99-107 Daszynapkt: 83
348.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach, Szkolna 4 - Prabuty | 82-550pkt: 82
349.Zespół Szkół Chemicznych, Starołęcka 36 - Poznań | 61-361pkt: 80
350.III Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujezycznymi (ZSO Nr 11), ul. Sienkiewicza 33 - Zabrze | 41-800pkt: 75
351.Zespół Szkół Energetycznych i Ekonomicznych im. Stanisława Staszica, ul. Młodych Energetyków 24 - Bogatynia | 59-920pkt: 73
352.Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące, ul. Jagiełły 10 - Oświęcim | 32-600 Oświęcimpkt: 72
Zespół szkół transportowo - komunikacyjnych, zemborzycka 82 - Lublin | 20-445pkt: 72
354.IV Liceum Ogólnokształcąca im. Marii Skłodowskiej-Curie, Al. M. Piłsudskiego 56 - Olsztyn | 10-450pkt: 61
355.Zespół Szkół Technicznych, Graniczna 2 - Chełm | 22-100 Chełmpkt: 54
356.Zespół Szkół Informatyczno Informacyjnych, Rybnicka 5 - Żory | 44-240pkt: 52
Niepubliczne Liceum Profilowane, Skorupki 3 - Miechów | 32-200 Miechówpkt: 52
358.Zespół Szkół Handlowych, Śniadeckich 54/58 - Poznań | 60-774, polskapkt: 50
359.Zespół Szkół w Głuchołazach, Kolonia Kaszubska 2 - Głuchołazy | 48-340 pkt: 49
Prywatne 3 dla Dorosłych TWOJA SZKOŁA w Kluczborku, Kluczbork - Kluczbork | 46-200 Kluczborkpkt: 49
361.Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych, A.Dworskiego 99 - Przemyśl | 37-700 Przemyślpkt: 48
362.Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Hoffmanowej 13 - Rzeszów | 35-016 Rzeszówpkt: 43
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku, ul. 11 Listopada 24 - Ełk | 19-300pkt: 43
364.Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3 w Krotoszynie, Ostrowska 49 - 63-700 | Krotoszynpkt: 42
365.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Gimnazjalna 2 - Jelenia Góra | 58-560pkt: 41
Zespół Szkół nr 4 Liceum nr 9, nałkowskiej 9 - Bydgoszcz | 85-617pkt: 41
367.I LO im.St. Dubois, Komisji Edukacji Narodowej 1 - Koszalin | 75-070pkt: 40
368.Technikum nr 5, Hoffmanowej 13 - Rzeszów | 35-016pkt: 39
369.Liceum Akademickie, Szosa Chełmińska 83 - Toruń | 87-100 Toruńpkt: 37
370.Liceum Ogólnokształcące Nr XXV, Telimeny 9 - Kraków | 30-838pkt: 35
371.ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH I USŁUGOWYCH, Chopina 11b - Łaziska Górne | 43-170pkt: 31
372.Liceum Ogólnokształcące nr 3 , ul. dąbrówki 14/102 - Mielec | 39-300pkt: 29
Społeczne katolickie Liceum Ogólnokształcące, Plac Kolegiacki 2 - Nowy Sącz | 33-300pkt: 29
computer college, H.Modrzejewskiej 71 - Koszalin | 75-728pkt: 29
375.III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszko, ul. Sienkiewicza 46 - Łódź | 90-009pkt: 28
376.I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, Jarosława Dąbrowskiego 6 - Zduńska Wola | 98-220 Zduńska Wolapkt: 27
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 V Liceum Ogólnokształcące, Ofiar Oświęcimia 14 - SZczecin | 71-503pkt: 27
Liceum Ogólnokształcące, ul. Leszczyńskiego 8 - Oświęcim | 32-600 Oświęcimpkt: 27
379.I Społeczne Liceum Ogólnoształcące, Robotnicza 4 - Gliwice | 44-100pkt: 26
zespół szkół samochodowych , leśna 1a - włocławek | 87-800pkt: 26
381.Technikum nr 5 W Zespole Szkół Samochodowych , Grunwaldzka 10 - Żywiec | 34-300 Żywiec pkt: 25
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku, Szczecińska - Słupsk | 76-200 Słupskpkt: 25
383.I LO im. M. Kopernika w Będzinie, ul. Kopernika 2 - Będzin | 42-500pkt: 24
IV Liceum Ogólnokształcące, Al. J. Piłsudskiego 56 - Olsztyn | 10-450 Olsztynpkt: 24
385.IX Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Monte Cassino, plac Mariacki 1 - Szczecin | 70-547 SZCZECINpkt: 23
Liceum Ogólnokształcące nr XV im. M. Skłodowskiej-Curie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 10, Aleja Adolfa Dygasińskiego 15 - Kraków | 30-820, Krakówpkt: 23
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA nr. 4, ul. Wrocławska 65a - Zielona Góra | 65-218pkt: 23
388.Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych, Krakowska 12 - Trzebinia | 32-540 Trzebiniapkt: 20
II Liceum Ogólnokształcące, Kardynała Wyszyńskiego 19 - Chrzanów | 32-500 Chrzanówpkt: 20
390.VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Skarbińskiego 5 - Kraków | 30-071, krakówpkt: 19
391.IV Liceum Ogólnokształcące , Kozielska 1a - Gliwice | 44-100 Gliwicepkt: 18
VI Liceum Ogólnokształcące, Staszica 4 - Bydgoszcz | 85-014pkt: 18
XXIII Liceum Oglólnokształcące im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego, ul. Seniorów Lotnictwa 5 - Kraków | 31-455 Krakówpkt: 18
394.technikum łaczności nr14, MonteCassino - Kraków | 31:871pkt: 17
XII Liceum Ogólnokształcące, Kijowska 7 - Bydgoszcz | 85-703pkt: 17
396.Zespół szkół nr.3, Wyścigowa 31 - Lublin | 20-304pkt: 16
Prywatna Szkoła Informatyczna Przyszłość, Kijowska 7 - Bydgoszcz | 85-703pkt: 16
Zespół Szkół Ogólnokształcących, Hallera 34 - Starogard Gdański | 83-200pkt: 16
399.VII Liceum Ogólnokształcące, 11 Listopada 4 - Bydgoszcz | 85-643, Bydgoszczpkt: 15
400.I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, Floriańska 10 - Siedlce | 08-110pkt: 14
AUGUSTOWSKIE GENTRUM EDUKACYJNE, AL. KARD. WYSZYŃSKIEGO 3 - AUGUSTÓW | 16-300 AUGUSTÓWpkt: 14
402.I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach, ul. Marcina Kromera 1 - Gorlice | 38-300 Gorlicepkt: 13
ZSP Lubaszcz , Lubaszcz 11a - Lubaszcz | 89-100 Lubaszczpkt: 13
Zespół Szkół Elektronicznych I Licelnych, ul.Gen.Zajączka 7 - Warszawa | 01-518pkt: 13
405.ZSZiO, 1/11 - Harasiuki | 37-413harasiukipkt: 12
III LO im. Lucjana Szenwalda, Prusa 3 - Dąbrowa Górnicza | 41-303pkt: 12
407.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, al. Jana Pawła II 25 - Jelenia Góra | 58-506pkt: 10
408.Zespół Szkół, Górnicza 3 - Libiąż | 32-590 Libiążpkt: 7
409.Liceum Ogólnokształcące w Psarach, Główna 91 - Psary | 42-287pkt: 6
II LO im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach, ul. Glowackiego 6 - Katowice | 40-052 Katowicepkt: 6
I Liceum Ogólnokształcące, ul. Piłsudskiego 4 - Tarnów | 33-100 Tarnówpkt: 6
412.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Szymanowskiego 5 - Słupsk | 76-200 Słupskpkt: 4
413.konstytucji 3 maja, Mierosławskiego 10 - Iława | 14-200pkt: 2
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema, Szkolna 1 - Kowary | 58-530pkt: 2
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Jana Smolenia , ul. Strzelców Bytomskich 9 - Bytom | 41-902pkt: 2