Szkoły podstawowe
1.Grzegorz DukowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10015:00
Jakub MarosekSzkoła Podstawowa Nr 289, Broniewskiego 99a - Warszawa | 01-87614:00
2.Bartłomiej WacławikSZKOŁA PODSTAWOWA NR113, STACHIEWICZA 33 - KRAKÓW | 31-328 KRAKÓW13:00
3.Wojciech MościńskiI Społeczna Szkoła Podstawowa, Robotnicza 4 - Gliwice | 44-10017:00
4.Julia FlagaSZKOŁA PODSTAWOWA NR113, STACHIEWICZA 33 - KRAKÓW | 31-328 KRAKÓW12:00
5.usunięto z finału - negatywna weryfikacja przez szkołę
Aleksandra SmoterZespół Szkół w Wolbromiu Szkoła Podstawowa nr 2, Pod Lasem 1 - Wolbrom | 32-340 Wolbrom17:00
6.Łukasz ZielińskiSzkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie, ul. Polna 5 - Czyżew | 18-220 Czyżew13:00
Dawid PrzybyłaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10013:00
7.Jan DziedzicSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO, Stanisława ze Skalbmierza 7 - Kraków | 31-43617:00
8.usunięto z finału - negatywna weryfikacja przez szkołę
9.usunięto z finału - negatywna weryfikacja przez szkołę
10.Jędrzej HoffmannZespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Dąbrowskiego 2 - Prudnik | 48-200, Prudnik14:00
11.Aleksandra TomaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika, ul. Włókniarzy 10a - Andrychów | 34-120 Andrychów17:00
12.Karolina ZacłonaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10014:00
13.Jakub ZajmaZespół Szkół Gminnych w Proszówkach, 365 - Proszówki | 32-700 Bochnia16:00
Anna MańkowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, ul. Obrońców Westerplatte 1A - Choszczno | 73-20015:00
14.Mateusz TelmanSzkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu, ul. Trybunalska 17/25 - Poznań | 60-325 Poznań15:00
15.Anna PasiakSzkoła Podstawowa Nr 289, Broniewskiego 99a - Warszawa | 01-87613:00
Maksymilian ButrymowiczPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10014:00
Robert OchmanekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika, ul. Włókniarzy 10a - Andrychów | 34-120 Andrychów16:00
16.Jakub MroczkowskiSzkoła Podstawowa w Radziłowie, ul. Sportowa 1 - Radziłów | 19-213 Radziłów
17.Jakub KomnataSzkoła Podstawowa nr 164, Wysłouchów 28 - Kraków | 30-611, Kraków15:00
18.Daria SobeckaSzkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Szkolna 11 - Rudzienko | 05-340 Kołbiel17:00
19.Michał TychmanowiczSzkoła Podstawowa nr 10, Kalinowszczyzna 70 - Lublin | 20-601 Lublin17:00
Tomasz OchmanekSzkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika, ul. Włókniarzy 10a - Andrychów | 34-120 Andrychów17:00
20.Sandra JabrzykSzkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka, ul. Alojzego Szewczyka 6 - Rybnik | 44-213 Rybnik17:00
Patrycja SikorskaSzkoła Podstawowa nr 14, Jedności 35 - Gliwice | 44-11915:00
21.Eryk JakubowskiSzkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy, Grabowo Królewskie 1 - Grabowo Królewskie | 62-306 Kołaczkowo16:00
22.Rafał NogłySzkoła Podstawowa nr 3 im Jana Pawła II, 26 Marca 9 - Wodzisław Śląski | 44-300 Wodzisław Śląski15:00
Wiktoria KuklaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego, Wawel 13 - Sosnowiec | 41-20017:00
23.Hubert NowakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10017:00
brak weryfikacji ze strony szkoły
24.Weronika PawlakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10016:00
25.Adam ZagrajekSzkoła Podstawowa Nr1 im. Tadeusza Kościuszki, Kaniowczyków 1 - Puławy | 24-100 Puławy15:00
Patryk PrzybyłaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10012:00
Franciszek BudrowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO, ul. Narewska 13 - Białystok | 15-840 Białystok16:00
Jakub DzienisSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce, Grodzieńska 43 - Sokółka | 16-10016:00
Maciej ZielińskiSzkoła Podstwaowa nr 14, Główna 40 - Ruda Śląska | 41-700 Ruda Śl.14:00
26.Patryk SobeckiSzkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Szkolna 11 - Rudzienko | 05-340 Kołbiel17:00
Rafał GillSzkoła Podstawowa Nr 60, ul. Glinki 117 - Bydgoszcz | 85-861 Bydgoszcz12:00
27.Hubert CichostępskiSzkoła Podstawowa nr 5, ul. Kalicińskiego 5 - Oświęcim | 32-600 Oświęcim17:00
Michał KawczyńskiPubliczna Szkoła Podstawowa , Mirotki 58 - Mirotki | 83-225 Barłożno15:00
28.Michał KilianSzkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego, Żeromskiego 30 - Mielec | 39-300 Mielec16:00
29.usunięto z finału - negatywna weryfikacja przez szkołę
30.Filip StrączewskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Poniatowskiego 19 - Błonie | 05-87017:00
Jakub BrojaczSzkoła Podstawowa nr 24, Lexa 3 - Ruda Śląska | 41-706 Ruda Śląska16:00
Joanna SokołowskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10014:00
Zosia NarowskaSzkoła Podstawowa nr 2, Wolnośći 51 - Będzin | 42-500 Będzin17:00
31.brak weryfikacji ze strony szkoły
32.Agnieszka SzemlaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika, ul. Włókniarzy 10a - Andrychów | 34-120 Andrychów14:00
Anna DudaSzkoła Podstawowa nr 164, Wysłouchów 28 - Kraków | 30-611, Kraków15:00
Norbert KamrowskiSzkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy, Grabowo Królewskie 1 - Grabowo Królewskie | 62-306 Kołaczkowo13:00
33.Karolina IsalskaZespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Dąbrowskiego 2 - Prudnik | 48-200, Prudnik14:00
34.Leon PawlikSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Częstochowie, Pułaskiego 71 - Częstochowa | 42-217 Częstochowa17:00
Anna MalinkaSzkoła Podstawowa nr 5, Strzemieszycka 390 - Dąbrowa Górnicza | 42-53017:00
35.Michał SztandarskiZespół Szkół w Czerninie, Donimirskich 19 - Czernin | 82-400 Sztum17:00
Miłosz WójcikSzkoła Podstawowa nr 321, Szadkowskiego 3 - Warszawa | 01-49316:00
Sandra MazurPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10012:00
Ryszard BartosińskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. St. Barana Bolka, św. Barbary - Libiąż | 32-59017:00
36.kuba tomicaSzkoła Podstawowa nr 164, Wysłouchów 28 - Kraków | 30-611, Kraków17:00
37.Edward NachmanSP 93 im. Lucjana Rydla, ul. Szlachtowskiego 31 - Kraków | 31-13216:00
38.Adrianna GłuchowskaSzkoła Podstawowa Nr 289, Broniewskiego 99a - Warszawa | 01-87617:00
Barbara TomasiakSzkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, ul. Obrońców Westerplatte 1A - Choszczno | 73-20017:00
39.Wiktor GrabowskiSzkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy, Grabowo Królewskie 1 - Grabowo Królewskie | 62-306 Kołaczkowo13:00
Wojciech RóżowskiSzkoła Podstawowa nr 8, os. ZWM 21 - Trzebinia | 32-540 Trzebinia16:00
40.Joanna WojtasińskaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli, Szkolna 1 - Nowa Sól | 67-10017:00
Damian JesiotrSzkoła Podstawowa nr 4, Tysiąclecia 19 - Wałcz | 78-60014:00
brak weryfikacji ze strony szkoły
Kinga SandomierskaSzkoła Podstawowa Sportowa, Gwarków 1 - Mysłowice | 41-200 Mysłowice17:00
41.Daria JagielskaSzkoła Podstawowa Nr 12, os. Kazimierza Wielkiego 33 - Gniezno | 62-20017:00
Radek KrupaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca, Pukowca 4 - Pawłowice | 43-25116:00
42.Maciek NovakPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1, Marka Prawego 19 - Strzelce Opolskie | 47-100
Antonina ChmielewskaSzkoła Podstawowa nr 164, Wysłouchów 28 - Kraków | 30-611, Kraków17:00
43.Kacper MarciniakSzkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, ul. Obrońców Westerplatte 1A - Choszczno | 73-20012:00
44.Ewa WorynaSzkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka, ul. Alojzego Szewczyka 6 - Rybnik | 44-213 Rybnik14:00
Hubert RegulskiSzkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy, Grabowo Królewskie 1 - Grabowo Królewskie | 62-306 Kołaczkowo14:00
Kamil PiechowiakSzkoła Podstawowa nr 2 im. A. hr. Cieszkowskiego w Luboniu, Żabikowska 40 - Luboń | 62-030 Luboń
45.Jan SkryzpiecSzkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, ul. Zuchów 1 - Lublin | 20-04714:00
46.Ania BylicaSzkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49, J.S. Bacha 2 - Warszawa | 02-743 Warszawa16:00
Karol MusurZespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4, Górnicza 7 - Wodzisław Śląski | 44-307 Wodzisław Śląski14:00
Zuzanna JuszkiewiczSzkoła Podstawowa Nr 24, Aleksandry 17 - Kraków | 30-83717:00
47.Bruno PawlakSzkoła Podstawowa Nr 289, Broniewskiego 99a - Warszawa | 01-87615:00
48.Jan KowalskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika, ul. Włókniarzy 10a - Andrychów | 34-120 Andrychów
Aleksandra MalinkaSzkoła Podstawowa nr 5, Strzemieszycka 390 - Dąbrowa Górnicza | 42-53016:00
49.Hubert BudzyńskiSzkoła Podstawowa Nr 12, os. Kazimierza Wielkiego 33 - Gniezno | 62-20017:00
50.Magdalena KrasówkaMiejska Szkoła Podstawowa nr 1, Szpitalna 9 - Piekary Ślaskie | 41-940 Piekary Ślaskie14:00
Piotr PochSzkoła Podstawowa nr 36 w Częstochowie, ul. Kasztanowa 7/9 - Częstochowa | 42-200 Częstochowa16:00
Szymon MusiałSzkoła Podstawowa nr 164, Wysłouchów 28 - Kraków | 30-611, Kraków16:00
Dominik CwalinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Szkolna 8 - Kolno | 18-50016:00

Gimnazja
1.Paweł GrocholaGimnazjum nr 16, Konarskiego 2 - Kraków | 30-049 Kraków15:00
2.Piotr RząsaKatolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu, Pędzichów 13 - Kraków | 31-152 Kraków12:00
3.Marek SokołowskiGimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie, M. Dąbrowskiej 4 - Kolno | 18-500 Kolno15:00
4.Adam PiekarczykKatolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu, Pędzichów 13 - Kraków | 31-152 Kraków12:00
5.Jakub DaligaGimnazjum Nr 23 Akademickie im.Marii i Georga Dietrichów, Bałtycka 4 - Olsztyn | 10-136 Olsztyn16:00
6.Bartłomiej SzałachSalezjańskie Gimnazjum Publiczne, os.Piastów 34 - Kraków | 31-62414:00
7.Michał MachniakGimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi, Elżbiety 14, Racibórz - Racibórz | 47-40017:00
8.Łukasz NawaroGimnazjum nr 25, Plac Zilllingera 1 - Sosnowiec | 41-20615:00
9.Andrzej WódkiewiczGimnazjum Nr 23 Akademickie im.Marii i Georga Dietrichów, Bałtycka 4 - Olsztyn | 10-136 Olsztyn12:00
Mateusz KosGimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki , Chodowieckiego 7 - Nysa | 48-300, Nysa16:00
10.Kamil DanakGimnazjum nr 25, Plac Zilllingera 1 - Sosnowiec | 41-20615:00
11.Agata RusieckaPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy15:00
Wojtek TałałajGimnazjum im. Jana Pawła II, bolesława Prusa 1 - Czarna Białostocka | 16-020 Czarna Białostocka12:00
12.Rafał RusieckiPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy16:00
13.Michał KlimowiczPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy15:00
14.Piotr StorozenkoGimnazjum Nr 23 Akademickie im.Marii i Georga Dietrichów, Bałtycka 4 - Olsztyn | 10-136 Olsztyn13:00
15.Szymon GajdaGimnazjum, E. Orzeszkowej 13 - Ogrodzieniec | 42-440 Ogrodzieniec16:00
16.Michał CywkaPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy16:00
17.Aleksander MarzecGimnazjum nr 16, Konarskiego 2 - Kraków | 30-049 Kraków16:00
Wojciech TrzaskaPubliczne Gimnazjum w Zespóle Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, Kościuszki 11 - Chorzów | 41-50016:00
18.Aleksy OleksyGimnazjum nr 2, ul. Szkolna 7 - Nowy Sącz | 33-300 Nowy Sącz13:00
19.Patryk PietrasiakPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy14:00
20.Rafał SzczechPubliczne Gimnazjum w Szczuczynie, Plac Tysiąclecia 14 - Szczuczyn | 19-230 Szczuczyn16:00
21.Tomasz RymkiewiczPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy17:00
Piotr BereznowskiGimnazjum Nr 23 Akademickie im.Marii i Georga Dietrichów, Bałtycka 4 - Olsztyn | 10-136 Olsztyn12:00
22.Tomasz PłachtaGimnazjum 49, os Słoneczne 12 - Kraków | 31-957 Kraków17:00
23.Ewa Petkow DimitrowPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów, ul. Dzielskiego 1 - Kraków | 31-46515:00
24.Jakub MiarkaPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy17:00
25.Adrian WróbelPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy14:00
Piotr TelmanGimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego, Małoszyńska, 38 - Poznań | 60-176, Poznań12:00
26.Tomasz SzymanikGimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Konecznego 1 - Tychy | 43-10016:00
27.Wiktor StochalskiKatolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu, Pędzichów 13 - Kraków | 31-152 Kraków12:00
28.Michał NogasKatolickie Gimnazjum, O.R. Kalinowskiego 15 - Żary | 68-20014:00
29.Mateusz MalesińskiGimnazjum nr 2, Św. Cyryla i Metodego 9 - Zielona Góra | 65-53317:00
30.Marcin MroskowiakI Katolickie Gimnazjum, Kobylińskiego, 4 - Katowice | 40-026, Katowice17:00
31.Paweł BrewczyńskiGimnazjum nr 1, ul. Bernardyńska 7 - Kraków | 31-069 Kraków12:00
32.Emilia MroczkowskaGimnazjum w Radziłowie, ul. Sportowa 1 - Radziłów | 19-213 Radziłów13:00
33.Konrad MakuchGimnazjum nr 24, ul. J. Montwiłła-Mireckiego 29 - Kraków | 30-426 Kraków17:00
34.Szymon ŚlęzakGimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Konecznego 1 - Tychy | 43-10017:00
35.Jakub PietrasGimnazjum im. Bł. Franciszki Siedliskiej, Wysłouchów 28 - Kraków | 30-611, Kraków12:00
36.Konrad WilczyńskiGimnazjum nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej, Szolc-Rogozińskiego 2 - Warszawa | 02-777 Warszawa13:00
37.Anna AntoszGimnazjum nr 1, ul. Bernardyńska 7 - Kraków | 31-069 Kraków17:00
38.Przemysław SobczykGimnazjum nr 2, Św. Cyryla i Metodego 9 - Zielona Góra | 65-53317:00
39.Krzysztof PlutaPubliczne Gimnazjum im.Wł.Sikorskiego w ZS w Woli Baranowskiej, Szkolna 4 - Wola Baranowska | 39-450 Baranów Sandomierski17:00
40.Tomek MachniakPubliczne Gimnazjum im.Wł.Sikorskiego w ZS w Woli Baranowskiej, Szkolna 4 - Wola Baranowska | 39-450 Baranów Sandomierski16:00
41.Piotr DunajGimnazjum nr 1, ul. Bernardyńska 7 - Kraków | 31-069 Kraków15:00
42.Agata ChadajPubliczne Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina, Wróblewskiego 11 - Puławy | 24-100 Puławy17:00
43.Dawid JankiewiczGimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Konecznego 1 - Tychy | 43-10017:00
44.Aleksandra NowakPubliczne Gimnazjum nr 1, ul. Parafialna 6 - Nowa Sól | 67-100 Nowa Sól16:00
45.Izabela PopkoPrywatne Gimnazjum im. I. J. Paderewskiego, Symfoniczna 1 - Lublin | 20-853 Lublin15:00
46.brak weryfikacji ze strony szkoły
47.Dawid GórzańskiZespół Szkół Nr 3 w Przytkowicach, 542 - Przytkowice | 34-141 Przytkowice
48.Magdalena PeczyńskaGimnazjum w Radziłowie, ul. Sportowa 1 - Radziłów | 19-213 Radziłów
49.Bartosz JaskółkaGimnazjum im. Zjednoczonej Europy, Kopernika 1 - Koźmin Wielkopolski | 63-720 Koźmin Wielkopolski16:00
50.Michał MotylGimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Kopernika 9 - Świdnik | 21 - 04016:00

Szkoły ponadgimnazjalne
1.Angelika TuszkowskaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo15:00
2.Piotr LizończykI Liceum Ogólnokształcące, Piłsudskiego 14 - Chrzanów | 32-500 Chrzanów14:00
3.Maciej BałutaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza, ul. Władysława Łokietka 2 - Lubań | 59-800 Lubań17:00
Jarek KleinaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo16:00
4.Jakub LatałaZespół Szkół Technicznych w Mielcu, K. Jagiellończyka 3 - Mielec | 39-30013:00
5.Maciej MyszkZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo15:00
6.Damian KorusCentrum Edukacji , 1 Maja 12 - Zabrze | 41-800 Zabrze17:00
7.Błażej LisakowskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo14:00
8.Mikołaj TkaczykZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo14:00
9.Arkadiusz StachelskiCentrum Edukacji , 1 Maja 12 - Zabrze | 41-800 Zabrze16:00
10.Michał JagielskiLiceum w Salezjańskim Zespole Szkół, Śniadeckiego 1 - Tarnowskie Góry | 42-60417:00
11.Bartosz SzafranZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie, Rzeszowska 10 - Krosno | 38-404 Krosno15:00
Tomasz PławeckiPowiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego w Oświęcimiu, St. Leszczyńskeij 8 - Oświęcim | 32-60015:00
12.Łukasz NowotnyZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo14:00
13.Sławomir PolakI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Słowackiego 2 - Żywiec | 34-30013:00
14.Tomasz PuchZespół Szkół Technicznych w Mielcu, K. Jagiellończyka 3 - Mielec | 39-30013:00
15.Krzysztof JałochaZespół Szkół Technicznych w Mielcu, K. Jagiellończyka 3 - Mielec | 39-30014:00
Szymon ZdanowskiIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida , Zwierzyniecka 9a - Białystok | 15-312 14:00
Adam StormowskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo13:00
16.Adam DróżdżV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Struga, ul. Górnych Wałów 29 - Gliwice | 44-10017:00
17.Andrzej JoskowskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, Aleja Wojska Polskiego 502 - Malbork | 82-200 Malbork13:00
18.Natalia MajcherekZespół Szkół Ogólnokształcących im.Tadeusza Kościuszki w Turku, Tadeusza Kościuszki 4 - Turek | 62-700, Turek12:00
19.Roland OleszczukZespół Szkół Zawodowych nr1, Piłsudskiego 36 - Biała Podlaska | 21-500 Biała Podlaska17:00
20.Damian GolonkaTechniczne Zakłady Naukowe - Technikum Nr 5, Jasnogórska 84/90 - Częstochowa | 42-200 Częstochowa17:00
21.Łukasz LeszczyńskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo13:00
22.Jarosław KleinaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo
23.Maciej KrynickiZespół Szkół Technicznyuch i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Św. Ducha 1 - Jarosław | 37-50016:00
Marcin KowalczykZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, ul. Budowlana 4 - Mińsk Mazowiecki | 05-300 Mińsk Mazowiecki17:00
24.Sabina SmolinZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo13:00
25.Michał ĆwiklińskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo16:00
26.Agnieszka TraczI Liceum Ogólnokształcące, Piłsudskiego 14 - Chrzanów | 32-500 Chrzanów12:00
Hubert ZajmaZespół Szkół nr 1, Windakiewicza 23 - Bochnia | 32-700, Bochnia17:00
27.Dariusz BłaszakZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo12:00
Grzegorz DziemińskiZespół Szkół Łączności, Technikum nr 4, Podwale Staromiejskie 51/52 - Gdańsk | 80-845
28.Bartosz AdamczewskiZespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43 - Mińsk Mazowiecki | 05-30015:00
29.Adam WiszniewskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. Konarskiego 11 - Siedlce | 08 -11013:00
Dawid MiziaI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Słowackiego 2 - Żywiec | 34-300
Krzysztof MazurkiewiczZespół Szkół Technicznyuch i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Św. Ducha 1 - Jarosław | 37-50013:00
30.Karol PastwaI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Słowackiego 2 - Żywiec | 34-300
31.Bartosz SzczuchniakZS Nr 3 , Międzyrzecka 70 - Łuków | 21-40017:00
32.Paulina GdaniecZespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkolna 6 - Owidz | 83-211 Jabłowo12:00
33.Łukasz WojtynaZespół Szkół Technicznyuch i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Św. Ducha 1 - Jarosław | 37-500
34.Dariusz PaluchZespół Szkół Ogólnokształcących i Profilowanych, Poniatowskiego 7 - Wolsztyn | 64-20016:00
35.Łukasz MocekI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Słowackiego 2 - Żywiec | 34-30016:00
36.Michał ZezykI Liceum Ogólnokształcące, Piłsudskiego 14 - Chrzanów | 32-500 Chrzanów17:00
Marcin GłąbZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 im. E.Abramowskiego w Katowicach, Harcerzy Września 1939 R. Nr 2 - Katowice | 40-659 Katowice-Piotrowice17:00
37.Wojciech KulaZespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica, Kościuszki 5 - Rybnik | 44-200, Rybnik15:00
38.Adam SzczuchniakZS Nr 3 , Międzyrzecka 70 - Łuków | 21-40016:00
39.Tomasz TomysZespół Szkół Ogólnokształcących i Profilowanych, Poniatowskiego 7 - Wolsztyn | 64-20017:00
40.Łukasz OklesińskiZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, ul. Budowlana 4 - Mińsk Mazowiecki | 05-300 Mińsk Mazowiecki17:00
41.Paweł WójcikZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ignacego Lisa 2 - Dębica | 39-20015:00
42.Dominik WalczynaI Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, Partyzantów 8 - Radzyń Podlaski | 21-30014:00
43.Adam BobrukZespół Szkół Zawodowych nr1, Piłsudskiego 36 - Biała Podlaska | 21-500 Biała Podlaska17:00
44.Paweł KwaśnikZespół Szkół Technicznych, Janka Bytnara 2 - Kolbuszowa | 36-100 Kolbuszowa12:00
45.Marcin PawluczukZespół Szkół Zawodowych nr1, Piłsudskiego 36 - Biała Podlaska | 21-500 Biała Podlaska16:00
46.Przemysław CichockiZespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego , Harcerska 12 - Jastrzębie-Zdrój | 44-335 Jastrzębie-Zdrój14:00
47.Marcin PokojowyZespół Szkół Ogólnokształcących im.Tadeusza Kościuszki w Turku, Tadeusza Kościuszki 4 - Turek | 62-700, Turek16:00
48.Damian RebuśZespół Szkół Technicznyuch i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Św. Ducha 1 - Jarosław | 37-500
49.Przemysław WiszowatyZespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego, 1000 lecia Państwa Polskiego 14 - Białystok | 15-11117:00
50.Adrian SzkudlarekSpołeczne Liceum Ogólnokształcące, Przemysłowa 1 - Jarocin | 63-200 Jarocin16:00